warsztaty z Morzem inspiracji

Ruszamy z drugą odsłoną Muzeum dla Seniora! Zapraszamy gdańszczanki oraz gdańszczan powyżej 60 roku życia zainteresowanych sztuką, morzem i twórczością artystów działających w Gdańsku oraz fińskim Turku w latach 60-80. XX w.

Na spotkaniu w dniu 22 marca 2018 r., godz. 11:00-13:00, obejrzymy wspólnie nową wystawę czasową „Morze inspiracji”, zgłębimy temat technik graficznych oraz etapy ich wykonania. Na warsztatach zapoznamy się z przykładami rycin ze zbiorów muzealnych, a także wykonamy własnoręcznie kopię prezentowanych eksponatów muzealnych technikami rysunkowymi.

Informacje organizacyjne - rezerwacja miejsc

Spotkanie rozpocznie się 22 marca o godz. 11:00 w Sali Edukacyjnej w Ratuszu Głównego Miasta Gdańska przy ul. Długiej 46/47 (wejście do pomieszczeń administracyjnych przez dziedziniec zewnętrzny od strony ul. Piwnej).

Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 25 osób. Udział jest bezpłatny.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu z cyklu "Muzeum dla Seniorów" należy zgłosić Marcie Krzyżowskiej do dnia 21 marca 2018 r. pod numerem telefonu +48 789 449 682, albo e-mailem: m.krzyzowska@muzeumgdansk.pl.

Państwa zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 14-21 marca 2018 r., od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Osoby chcące zrezygnować z uczestnictwa w spotkaniu są proszone o zgłoszenie tego faktu Organizatorowi. Państwa miejsce zostanie przydzielone pierwszej osobie z listy rezerwowej.

spotkania