Poznaj Muzeum! Strategie i raporty

W załączonych poniżej plikach znajdą Państwo strategię ogólną na lata 2016-2018, strategię cyfrową oraz roczne sprawozdania z działalności Muzeum Gdańska (począwszy od pierwszego raportu z 2016 r.) i jego oddziałów.

Publikacje internetowe raportu rocznego zawierają podstawowe dane na temat frekwencji, zrealizowanych wystaw oraz pozostałych działań podejmowanych na rzecz kształtowania tożsamości współczesnych gdańszczan za każdy rok kalendarzowy.

Raport roczny za 2017 r. ukaże się niebawem.

Ostatnia aktualizacja : 23.07.2018 13:57
Autor treści : Andrzej Gierszewski