Opracowanie scenariusza i projektu wystawy stałej w Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku

Przewiń w dół

Opracowanie scenariusza i projektu nowej wystawy stałej w Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku wraz z zapleczem magazynowym

Rodzaj zadania – zadanie popularyzatorsko-edukacyjne

Celem projektu jest opracowanie scenariusza wystawy stałej oraz aranżacji plastycznej wraz z projektem technicznym w Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku, oddziale Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, na podstawie których następnie w następnych latach wystawa zostanie wykonana. Uroczyste otwarcie nowej wystawy stałej planowane jest na 1 września 2019 r. (80. rocznica wybuchu II wojny światowej i 40. rocznica powstania Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku).

Kwota dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – priorytet wspieranie samorządowych instytucji kultury – opiekunów miejsc pamięci 2017 – 49 104 złotych.

Ostatnia aktualizacja : 03.01.2018 12:53