Otwarcie Wartowni nr 1

Jubileuszowy 50. sezon turystyczny na Westerplatte

29 maja rusza 50. jubileuszowy sezon turystyczny w Wartowni nr 1 na Westerplatte. Zapraszamy gdańszczan i turystów do odwiedzin muzeum w nowej odsłonie. Poza nieprezentowanymi wcześniej unikatowymi eksponatami, na gości czekać będzie multimedialna projekcja będąca artystyczną interpretacją historii.

Gdzie?

Wartownia nr 1 na Westerplatte, ul. Mjr. Sucharskiego 70

Kiedy, o której?

29 maja (środa), godz. 10:00

Wstęp wolny.

Wartownia nr 1 jest muzeum czynnym sezonowo, od maja do września. Sprawdź godziny otwarcia, ceny biletów i zaplanuj swoją wizytę.