szczegóły

...z panienką z okienka

Zapraszamy na "Dzień Dziecka z Panienką z okienka". Już czas, byście poznali młodą gdańszczankę, "bursztynową" panienkę, która mieszkała w Gdańsku dawno, dawno temu, zostawiając po sobie pełną ciepłych uczuć historię.

Podczas spotkania z okazji Dnia Dziecka, teatrzyk kukiełkowy przybliży Wam tę postać i jej przygody na tle historycznych zdarzeń. Oprócz postaci Hedwigi (panienki z okienka), przyjrzycie się bliżej gdańskim kamieniczkom, które będą stanowiły scenografię tego ciekawego spektaklu.

Ceny biletów:

• dzieci do 3 lat – wstęp bezpłatny