Mini-wystawa prac laureatów konkursu fotograficznego

W poniedziałek, 7 grudnia 2020 r., odbyły się obrady jury konkursu fotograficznego "Mój Gdańsk 2020". Oceniono 246 zdjęć spełniających warunki nadesłanych w czterech kategoriach. Nagrodzone i wyróżnione prace można zobaczyć na mini-wystawie czasowej w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta do 17 marca 2021 r.

Oto laureaci 4 konkursowych kategorii:

• Gdańsk odchodzący
  1. miejsce - Marcin Kusznier
  2. miejsce - Karolina Nowik-Malcharek
  3. miejsce - Mariusz Paszek

• Gdańsk zapomniany
  1. miejsce - Marcin Kusznier
  2. miejsce - Sebastian Mitroszonek
  3. miejsce - Małgorzata Szura-Piwnik

• Gdańszczanie
  1. miejsce - Marcin Bruniecki
  2. miejsce - Patryk Niewiadomski
  3. miejsce - Hanna Pałczyńska

• Wydarzenie z życia miasta
  1. miejsce - Agnieszka Pazdykiewicz
  2. miejsce - Tamara Kanecka-Brzóska
  3. miejsce - Agnieszka Giętkowska
  4. Wyróżnienie: Agnieszka Pazdykiewicz

Dziękujemy wszystkim osobom, które nadesłały swoje zdjęcia w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Chętnych do udziału w tegorocznej edycji konkursu Mój Gdańsk zapraszamy tu [LINK]

wystawy czasowe