Mali odkrywcy Świata Bursztynu

Przewodnik dla dzieci po Muzeum Bursztynu

Ta mini-książeczka to niezastąpiony, rodzinny przewodnik po Muzeum Bursztynu! Głównymi bohaterami wydania są Bursztynka i Bursztynek – mali detektywi – oprowadzający dzieci po wystawie stałej.

Publikacja zawiera 18 łamigłówek, zagadek, zadań i gier związanych z historią Złota Bałtyku oraz Bursztynowego Lasu. Na ostatniej stronie znajduje się słodka tajemnica, czyli autorski przepis na… bursztynowe babeczki z inkluzją, które po wizycie w Muzeum można upiec we własnym domu.

Koncepcja i projekt graficzny: Hi Story

Cena: 15,00 zł

Do kupienia w kasie i sklepie Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie i w sklepie internetowym.