Warsztaty plastyczne

dla dorosłych i seniorów

Zapraszamy na warsztaty plastyczne w Muzeum Gdańska! Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących.

Dwumiesięczny cykl zawiera zajęcia z rysunku, malarstwa: akrylowego i olejnego oraz studium postaci i techniki portretowania. Poznamy tajnikami komponowania, światłocienia oraz używać będziemy specjalistycznych narzędzi do oddawania barw.

Zajęcia poprowadzi absolwentka Akademii Sztuk Pięknych - Alicja Kajtanowska.

Zapewniamy część materiałów: farby akrylowe, pędzle, pastele olejne i małe podobrazia.

Informacje organizacyjne:

Zajęcia odbywać będą się od 1 grudnia 2018 roku do 27 stycznia 2019 roku (z wyłączeniem 22 i 23 grudnia), w soboty i niedziele, w godzinach 10:00 – 14:00, w Ratuszu Głównego Miasta (ul. Długa 46/47).

Wymagana jest rejestracja na adres mailowy a.czarnota@muzeumgdansk.pl lub pod nr tel.: 503 437 825. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 12 osób.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmujemy w dni robocze (pon – pt) w godzinach 08:00 – 16:00.

Koszt zajęć to 50zł za jeden miesiąc lub 80zł za cały cykl.