Decoupage dla dorosłych

w listopadzie i grudniu

Decoupage (pol. „dekupaż”) to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (np. drewnianą, metalową, szklaną, plastikową czy ceramiczną) wzoru wyciętego ze specjalnego papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa).

W roli instruktorki wystąpi ponownie Pani Jolanta Jarłaczyńska-Kardela, polonistka z ponad trzydziestoletnim stażem, dziś już niepracująca w zawodzie. Pani Jola od trzech lat zajmuje się techniką decoupage, która stała się jej pasją i dostarcza wiele satysfakcji.

Warsz­taty deco­upage odbędą się w każdą sobotę – od 9 listo­pada do 28 grud­nia br., w godz. godzi­nach od 10.00 do 13.00 w Sali Edu­ka­cyj­nej Ratu­sza Głów­nego Mia­sta.

Opłata za udział w całym cyklu wynosi 96 zło­tych. Nie­zbędne mate­riały zapew­nia orga­ni­za­tor. Można także zdo­bić przedmioty zaku­pione samo­dziel­nie, według oso­bi­stych potrzeb i pre­fe­ren­cji.

Płat­no­ści doko­nać można na miej­scu w kasie Muzeum Gdań­ska lub prze­le­wem:

BANK PEKAO SA numer 90 1240 5400 1111 0010 4475 9512

W tytule prze­lewu należy wpi­sać:

Warsz­taty deco­upage + imię i nazwi­sko uczest­nicz­ki­/u­czest­nika.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu +48 789 449 685 lub e-mailowo edukacja@muzeumgdansk.pl