bursztyn w niecodziennej odsłonie

„Zielono mi” to zbiór autorskiej biżuterii trójmiejskiej projektantki, która cechuje się własną, bardzo dekoracyjną metodą opracowywania ceramiki zdobionej srebrem, złotem i platyną, a od niedawna także bursztynem.

Dorota Gulbierz należy do grona niezwykle cenionych i lubianych twórców, zarówno przez odbiorów swojej sztuki, jak i kolegów ,,po fachu”. Umiejętnie zestawia bardzo intensywny kolor z bogactwem wzorów i inspiracji. Biżuteria ta jest doskonale zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana.

Wystawa służy nie tylko zaprezentowaniu twórczości artystycznej. Biżuterię będzie można będzie kupić wprost z gabloty wystawowej.

Kiedy?: 6 grudnia 2018 – 6 kwietnia 2019, godz. 10:00-18:00 (z wyjątkiem poniedziałków i świąt)

Gdzie?: Manufaktura Bursztynu (S&A S.A.), dziedziniec Zespołu Przedbramia, ul. Targ Węglowy 26

Tel. kontaktowy: 695 990 084 (Manufaktura Bursztynu S&A)

wystawy czasowe