29 lutego, Tajemnice magicznego kalendarza

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Rodzinne Muzeum Gdańska

29 lutego, Tajemnice magicznego kalendarza

Na tym spotkaniu odpowiemy sobie na pytania: ile miesięcy ma rok, a ile tygodni miesiąc? Czy zawsze tyle samo? Czy słowo "listopad" ma coś wspólnego z jesienią? Kiedy zaczyna się a kiedy kończy rok i czy na całym świecie dzieje się to w tym samym dniu? Odpowiedzi na te pytania poznamy na najbliższych zajęciach, odkrywając tajemnice magicznego kalendarza.

Termin: 29 lutego 2020, godzina 12.00-13.00
Miejsce: Ratusz Głównego Miasta