14 XII Potwory z gdańskiego Ratusza

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Rodzinne Muzeum Gdańska.

14 grudnia przekonamy się, że nie wszystkie potwory są... takie straszne, jak je malują.

Tym razem postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie stwory zamieszkują Ratusz Głównego Miasta? Jakie tajemnice kryją znaki zodiaku? Jak wyglądają jednorożce, a jak pegazy? Czy należy bać się Bazyliszka? Jak trudna może być zagadka Sfinksa? Wszystkie wątpliwości rozwiejemy, spotykając legendarne bestie gdańskiego Ratusza.

Termin: 14 grudnia 2019, godzina 12.00-13.00
Miejsce: Ratusz Głównego Miasta