14 marca, Legendy gdańskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Rodzinne Muzeum Gdańska

14 marca, Legendy gdańskie

UWAGA!!! WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE!!!

Na najbliższych zajęciach dowiemy się kim był Stolem? Jakie sekrety skrywają dachy i werandy gdańskich kamienic? Jak narodził się bursztyn - skarb Bałtyku? Czy nasze morze zawsze miało fale? Odpowiedzi odnajdziemy w niezwykłych gdańskich legendach oraz na zabytkowych, ratuszowych ścianach.

Termin: 14 marca 2020, godzina 12.00-13.00
Miejsce: Ratusz Głównego Miasta