Kraken Oskara Zięty - karta kreatywna

Przewiń w dół

Ożyw Krakena Oskara Zięty oraz opisz jego przygodę w Krainie Głębi Odbicia i wygraj nagrody!

Czy widzieliście już ogromnego stwora zawieszonego pod sufitem Dworu Artusa? Jeśli nie, serdecznie zapraszamy Was na wystawę W głębi odbicia, na której, poza Krakenem, zobaczycie inne fascynujące rzeźby.
A teraz pobierzcie kartę, ożywcie Krakena kolorami i słowami oraz opiszcie jego przygodę w Krainie Głębi Odbicia. Gotowe prace prześlijcie nam na adres:

Dział Edukacji i Obsługi Ruchu Turystycznego
Muzeum Gdańska
ul. Długa 46/47
z dopiskiem KRAKEN

lub skany prac na adres: m.kryger@muzeumgdansk.pl

Wszystkie prace zostaną nagrodzone oraz opublikowane na naszym fanpage'u.

Karty możecie pobrać stacjonarnie w kasie Dworu Artusa lub w wersji cyfrowej poniżej.

Dla kogo?

Dla wszystkich dzieci.